Konya Medikal Firması

Konya Medikal Firması

Konya Medikal Firması denildiğinde ilk akla gelen firmalardan birisi olan İnnecioğlu Medikal & İşitme Cihazı firması 1976 yılında sektöre giriş yapmış ve kurulduğu günden bugüne kadar müşterine sorunsuz bir şekilde hizmet etmiştir. Aktif olarak medikal ve işitme cihazları sektöründe devam eden firma her geçen gün verdiği hizmet kalitesini arttırmaktadır. İnnecioğlu Medikal & İşitme Cihazı firmasının vizyonu; “Uzman Kadromuzu en ileri teknoloji ile bütünleşip hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve daha geniş kitlelere ulaşabilecek örnek bir sağlık hizmeti sunmaktır.” Misyonu ise; “Kurulduğu günden bu yana, insan sağlığının öneminin bilincinde, sadece satış değil satış sonrası da en iyi şekilde hizmet vermeyi ve kendini yenilemeyi ilke edinmiş firmamız, sizlerin güveni ve desteğine layık olmaya çalışarak ilkeleri doğrultusunda, doğru olduğuna inandığı yolda, ürün yelpazesine yenileri de ekleyerek emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.” Cümleleriyle ifade edilebilir.

 

Şirket medikal ve işitme cihazları satmakta ve müşterilerine satış öncesi ve satış sonrası destek vermektedir. Tüm medikal ürünlerinin satışını yapan firmanın ürünlerine web sitelerinde bulunan ürünler kısmında veya e-katalog bölümünden öğrenebilirsiniz. Konya medikal firması hizmetiyle şimdiye kadar binlerce kişiye medikal ürünleri satışı yapan firma her geçen gün yeni müşterilere hizmet vermektedir. Konya bölgesinde yaşıyor ve herhangi bir medikal ürüne ihtiyaç duruyorsanız İnnecioğlu Medikal Firmasını ziyaret edebilirsiniz. Firmanın sizlere sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Aşağıda sizler için firmayı neden tercih etmelisiniz bunları açıkladık.

  1. Profesyonel Ekip: 45 Yıllık tecrübemiz ve kurumsallaşmış yapımız ile hizmetinizdeyiz.
  2. Güler Yüzlü Hizmet: Müşteri veli nimettir anlayışımız ile her müşteriye ayrı değer veriyoruz.
  3. Danışmanlık Ücreti Yok: Dilediğiniz ürün ile ilgili bilgi alabilir, sorularınızı sorabilirsiniz.
  4. Konya'da Marka Değeri: 45 Yıldır Konya'da faaliyet gösteren firmamızın ismi hiç kötü anılmamış, hep tavsiye edilmiştir.
  5. Uygun Fiyat Garantisi: Bütçenize uygun fiyatlarla sizlere hizmet veriyoruz.
  6. 7/24 Hizmet: Tam zamanlı mesai anlayışımız ile gece gündüz hafta Sonları da dahil olmak üzere hizmet vermekteyiz.

Firma hakkında veya medikal alanında herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda firma sitesinden 7/24 Whatsapp canlı destek hattını kullanabilir ve merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Uzman kadrosuyla birlikte 45 yıllık hizmet veren firma her geçen gün profesyonel kadrosunu geliştirmekte ve bilgilendirmektedir. %100’e yakın müşteri memnuniyeti olan firma bu alanda rakiplerinin bir adım önündedir. Tekerlekli sandalye, Ortopedi malzemeleri, solunum cihazları, işitme cihazları, işitme cihaz aksesuar ve pilleri başta olmak üzere tüm medikal cihazlarını bulabilir, satın alabilir ve satın alacağınız ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Oldukça güler yüzlü çalışanları sizlerin tüm sorunlarınızı gidermek için oradadır ve istediğiniz zaman firmayı ziyaret ederek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Konya medikal firması hizmetinden yararlanmak isteyen tüm Konya halkını firmaya davet ediyor, sizlere hizmet etmeyi heyecanla bekliyoruz.


Whatsapp Destek

İnnecioğlu Medikal

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?